گروه کاسپین مد

 

گروه کاسپین مد، در سال 1385 که ابتدا یک گروه تجاری خانوادگی بود، به منظور گسترش و توسعه بازار خرده فروشی در ایران تاسیس شد. در طول این مدت، گروه کاسپین مد به بزرگترین دارنده فروشگاه های زنجیره ای مد در کشور تبدیل شده است، امروزه شرکت کاسپین مد وارد کننده چندین برند بین المللی مد و ناظر و گرداننده مستقیم 100 فروشگاه در سر تا سر کشور می باشد. مساحت ناخالص در اختیار فروشگاه های گروه کاسپین مد 30,000 متر مربع می باشد، گروه کاسپین مد عرضه کننده برندهای متنوعی از کشورهای مختلف جهان از جمله ایتالیا، اسپانیا، انگلیس و ترکیه می باشد. در حال حاضر برندهای گروه کاسپین مد در تمام شهر های بزرگ کشور عرضه می شود. لازم به ذکر است که تمام مشتریان ما در نقاط مختلف کشور قرار دارند. تجربه کار با شرکا و تیم های مختلف، ما را به گروهی با اطلاعات بالایی درزمینه بازار فروش در ایران و دارای الگوی تجارتی جهت تسخیر بازار رقابتی تبدیل کرده است، گروه با انگیزه و فعال ما در تلاش است تا ملزومات مشتریان خود را از طریق عرضه برندهای معتبر از سر تا سر جهان فراهم آورد، علاوه بر تلاش در جهت پیشرفت و کسب تجربه بالا در زمینه مد، تجارت در زمینه های مواد غذایی و نوشیدنی، اسباب منزل و تجهیزات دارویی از دیگر فعالیت های این گروه می باشد. 

 

 

تجارت

پوشاک و مد

لوازم آرایشی

مشاور املاک

مواد غذایی و نوشیدنی

سال تاسیس

1385، تهران

تعداد فروشگاه ها

تعداد دپارتمان استور ها

تعداد مجتمع های خرید

+ 100

1

1

مساحت ناخالص تجارت خرده فروشی گروه کاسپین مد

+ 30,000 متر مربع

محصولات

پوشاک

کفش

اکسسوری و لوازم جانبی

لوازم آرایشی

تعداد پرسنل + 2500

 

 

 

پرسنل

گروه ما دارای یک خانواده 2500 نفری از افراد با تجربه های مختلف، مهارت های ارزشمند و دارای اهداف مشترک برای رسیدن به موفقیت می باشد. کلید رشد وموفقیت شرکت ما، برخورداری از پرسنل دارای استعداد، اراده و فعالیت همگام با اهداف بلند مدت و رویکردهای هیئت مدیره می باشد. یکی از افتخارات ما در این شرکت این است که، هر فردی می تواند به تمرین و ارتقای مهارت های خود در راستای رسیدن به موفقیت بپردازد.

 

 

مأموریت ما

مأموریت ما در گروه کاسپین مد ایجاد یک رابطه موثر با مشتریان و ارایه و عرضه محصولاتی جالب و مناسب برای تمام سنین و سلیقه ها می باشد، موفقیت گروه ما منوط به نوآوری، خلاقیت و تلاش برای برتری می باشد. گروه کاسپین مد به عنوان بزرگترین شرکت دارای صنعت خرده فروشی ارائه دهنده تجربیات و مفاهیم جدید در زمینه تجارت و مشتری مداری می باشد، مأموریت گروه ما، غلبه بر محدودیت ها با افق دیدی گسترده است.

 

 

موفقیت ها و دستاوردها

 • 2006

  تاسیس گروه کاسپین مد، افتتاح برند های بنتون و سیسلی

 • 2008

  افتتاح نمایندگی جی اوکس

 • 2009

  افتتاح نمایندگی آدولفو دومینگز و مارینا رینالدی

 • 2010

  افتتاح نمایندگی لیوجو و دیزل

 • 2011

  افتتاح نمایندگی اسپرینگ فیلد و ویمن سیکرت

 • 2012

  افتتاح نمایندگی پرونویاس و بوجی

 • 2013

  افتتاح نمایندگی کلارکس

 • 2014

  افتتاح نمایندگی ال سی وایکیکی

 • 2015

  افتتاح نمایندگی منبور، فورلا و کورتفیل

 • 2016

  افتتاح نمایندگی مانگو و فلو

 

 

موقعیت مکانی

بخش وسیعی در گروه کاسپین مد مسئول جستجو برای یافتن بهترین مکان جهت احداث و افتتاح فروشگاه های جدید هستند، اعضای این بخش تمام جزئیات مهم از جمله ورودی، منطقه مناسب و سطح و اعتبار فروشگاه های اطراف را به منظور انتخاب مکانی متناسب با شایستگی نام تجاری در حال افتتاح مورد بررسی قرار می دهند.

 


 

ایران | تهران

فروشگاه های گروه کاسپین مد تهران در بهترین خیابان های تجاری و مشهورترین مراکز خرید این شهر متمرکز شده اند، برای مثال چندین فروشگاه در خیابان های خدامی، جردن و نیاوران و همچنین در مرکز خرید هایپر استار، پالادیوم (زعفرانیه)، ارگ (تجریش) و تیراژه 2 (شهید مدنی) افتتاح شده اند.

 

 

 

ایران | مشهـد

گروه کاسپین مد دارای مرکز خریدی با نام خود در شهر مشهد است، مرکز خرید کاسپین مد در مساحت 9700 متر مربع و در 3 طبقه احداث شده است، در حال حاضر 12 فروشگاه دراین مرکز خرید، تعداد زیادی ازاجناس برندهای کاسپین مد را عرضه می کنند، برخورداری از فروشگاه ه های ارایه دهنده برندهای متنوع بین المللی، این مرکز خرید را نه تنها در مشهد بلکه در کل ایران از سایرین متمایز کرده است.

 

 

 

ایران | مازندران

دپارتمان استور گروه کاسپین مد با نام مد گالری، در قسمت شمالی ایران در مساحت 1200 متر مربع احداث شده است و ارایه دهنده 12 برند معتبر بین المللی است. هر کدام از برند ها در بخش های جداگانه ارایه شده اند، این دپارتمان مسئولیت مدیریت فهرست اقلام و موجودی ها، پرسنل و هماهنگی رویداد های مختلف از جمله تبلیغات و حراج های فصلی را عهده دار است، به دلیل موفقیت های حاصله دومین شعبه مد گالری در سال 2014 افتتاح شد، مد گالری 2 با مساحت 500 مترمربع درمرکز تجاری پانوراما شهرکلارآباد واقع شده است.

 

 

©2023 Caspian Mode All Rights Reserved.Developed by KAREN PARDAZ